Geborduurde zakdoeken
Luxe heren zakdoeken met borduring en initiaal naar wens in geschenkdoos zwartEen prachtig geschenk om te geven of te krijgen!
De luxe zwarte geschenkdoos bevat 3 heren zakdoeken die gemaakt zijn van 100% katoen met satijn. Daarop wordt door ons een borduring gemaakt met de letter/initiaal die u wenst. Er…€ 29,95
Luxe heren zakdoeken blauw/ wit met borduring initiaal laurel krans in geschenkdoos zwartEen prachtig geschenk om te geven of te krijgen!
De luxe zwarte geschenkdoos bevat 5 heren zakdoeken van het Italiaanse merk Progetto die gemaakt zijn van 100% katoen. Daarop wordt door ons een borduring gemaakt met de…€ 39,95
Luxe gepersonaliseerde zakdoeken met geborduurde initialen in geschenkdoos huwelijkEen prachtig geschenk om te geven of te krijgen!
De luxe zwarte geschenkdoos bevat 3 witte zakdoeken die gemaakt zijn van 100% katoen met satijn. Daarop wordt door ons een borduring gemaakt met de letter/initiaal die u wenst.…€ 29,95
Luxe zakdoeken met geborduurde initialen in geschenkdoos jubileum huwelijkEen prachtig geschenk om te geven of te krijgen!
De luxe zwarte geschenkdoos bevat 3 witte zakdoeken die gemaakt zijn van 100% katoen met satijn. Daarop wordt door ons een borduring gemaakt met de letter/initiaal die u wenst.…€ 29,95
Set van 4 luxe zakdoeken met geborduurde initialen in geschenkdoos huwelijkEen prachtig geschenk om te geven of te krijgen!
De luxe zwarte geschenkdoos bevat 4 witte zakdoeken die gemaakt zijn van 100% katoen met satijn. Daarop wordt door ons een borduring gemaakt met de letter/initiaal die u wenst.…€ 39,95
Luxe dames zakdoeken met borduring veldboeket en initiaal naar wens in geschenkdoos zwartEen prachtig geschenk om te geven of te krijgen!
De luxe zwarte geschenkdoos bevat 3 dames zakdoeken die gemaakt zijn van 100% katoen met satijn. Daarop wordt door ons een borduring gemaakt op één zakdoek met de…€ 32,95
Luxe dames zakdoeken geborduurd veldboeket en initialen katoenen huwelijk geschenkdoos zwartEen prachtig geschenk om te geven of te krijgen!
De luxe zwarte geschenkdoos bevat 3 dames zakdoeken die gemaakt zijn van 100% katoen met satijn. Daarop wordt door ons een borduring gemaakt op één zakdoek met de…€ 32,95
Luxe set zakdoeken met borduring en initiaal naar wens in geschenkdoos zwartEen prachtig geschenk om te geven of te krijgen!
De luxe zwarte geschenkdoos bevat 4 zakdoeken die gemaakt zijn van 100% katoen. Daarop wordt door ons een borduring gemaakt met prachtig goudkleurig borduurgaren van hoge kwaliteit…€ 39,95
Geborduurde zakdoek wit met krans/ kroon en tekst 'voor jou, omdat ik van je hou' in goudIn opdracht gemaakt: een origineel en stijlvol, persoonlijk cadeau!
Mooi voor zowel man als vrouw. Denk bv. aan vriendschap/ huwelijk, moederdag/ vaderdag, jubileum enz.
De zakdoek is gemaakt van 100% katoen en is ong. 40 x 40…€ 14,95
Geborduurde zakdoek wit met monogram initiaal 'leafs'Een origineel en stijlvol, persoonlijk cadeau! Het is ook makkelijk om per brievenbuspost te verzenden. Eventueel kunt u het gelijk door ons door laten sturen naar een afleveradres. Dan kunt u dat invullen tijdens het…
€ 14,95
Geborduurde zakdoek huwelijk met namen datum oud rozeEen origineel en stijlvol, persoonlijk cadeau!
De zakdoek is gemaakt van 100% katoen en is ong. 40 x 40 cm. De borduring wordt gemaakt met prachtige kwaliteit borduurgarens voor een schitterende glans. De grootte van de gehele…€ 14,95
Luxe herenzakdoeken met monogram initiaal geborduurd anker touw donkerblauw wit marineVoor de gentleman: een prachtig stijlvol doosje met daarin 5 mooie zakdoeken van zachte kwaliteit in zuiver katoen! Een onmisbaar en duurzaak accessoire van het exclusieve, Italiaanse merk Progetto.
Maak het geheel persoonlijk…€ 22,95
Luxe herenzakdoeken met monogram initiaal geborduurd anker touw donkerblauw wit marineVoor de gentleman: een prachtig stijlvol doosje met daarin 5 mooie zakdoeken van zachte kwaliteit in zuiver katoen! Een onmisbaar en duurzaak accessoire van het exclusieve, Italiaanse merk Progetto.
Maak het geheel persoonlijk…€ 32,95
Luxe herenzakdoeken met monogram initiaal geborduurd anker touw licht blauw witVoor de gentleman: een prachtig stijlvol doosje met daarin 5 mooie zakdoeken van zachte kwaliteit in zuiver katoen! Een onmisbaar en duurzaam accessoire van het exclusieve, Italiaanse merk Progetto.
Maak het geheel persoonlijk…€ 22,95
Luxe herenzakdoeken met monogram initiaal geborduurd anker touw zand bruin grijsVoor de gentleman: een prachtig stijlvol doosje met daarin 5 mooie zakdoeken van zachte kwaliteit in zuiver katoen! Een onmisbaar en duurzaak accessoire van het exclusieve, Italiaanse merk Progetto.
Maak het geheel persoonlijk…€ 27,95
Geborduurde zakdoek wit met krans/ franse lelie en letter/ initialen/ monogram in goudEen origineel en stijlvol, persoonlijk cadeau! Het is ook makkelijk om per brievenbuspost te verzenden. Eventueel kunt u het gelijk door ons door laten sturen naar een afleveradres. Dan kunt u dat invullen tijdens het…
€ 14,95